Dzięki HCM Deck czas płynie
z korzyścią dla nas i naszych
klientów. Time is money!

Dzięki HCM Deck czas płynie z korzyścią dla nas i naszych klientów. Time is money! ​

Slider

Od 2012 roku Idea Money pomaga polskim mikro, małym i średnim przedsiębiorcom utrzymać płynność finansową. Jako jedna z pierwszych firm wprowadziła na nasz rynek usługę faktoringu on-line – rozwiązanie wcześniej dostępne tylko dla dużych korporacji. Swoim klientom oferuje także aplikację mobilną, która ułatwia przekazywanie faktur z dowolnego miejsca na świecie.

Alicja Jędrzejewska, Manager Działu Produktów: „W Idea Money pomagamy polskim przedsiębiorcom w zarządzaniu firmą. HCM Deck pomaga nam w zarządzaniu szkoleniami i wiedzą  pracowników. Z platformy korzystają wszystkie z 280 osób zatrudnionych w Idea Money, zwłaszcza Departament Sprzedaży i Departament Obsługi Klienta. Wysoka jakość obsługi klienta jest dla Idea Money absolutnie kluczowa. Dlatego tak ważne jest, aby każdy z naszych pracowników miał stały i wygodny dostęp do szkoleń. Dzięki HCM Deck pracownicy na bieżąco zapoznają się ze zmianami i nowościami. 

0

Lat na Polskim
rynku

0 +

Klientów

0

Pracowników 
pracujących 
na HCM Deck

HCM Deck uwolnił nas od dotychczasowych problemów. Każdy z pracowników może sam zadecydować, kiedy chce wziąć udział w szkoleniu on-line.

Alicja Jęrzejewska

„Zanim wdrożyliśmy HCM Deck, organizowaliśmy kosztowne szkolenia stacjonarne. Każde z nich wymagało zaangażowania jednego lub dwóch doświadczonych pracowników, zarezerwowania sali, ustalenia dogodnego terminu dla wszystkich uczestników. A gdy liczba szkoleń wzrasta w szybkim tempie, rośnie też liczba kwestii do rozwiązania. HCM Deck uwolnił nas od dotychczasowych problemów. Każdy z pracowników może sam zadecydować, kiedy chce wziąć udział w szkoleniu on line. A nawet podzielić kurs na kilka etapów. 

Automatyczne powiadomienia nie pozwolą nikomu zapomnieć o tym, by dokończyć szkolenie.

Platformą opiekuje się u nas Dział Rozwoju Jakości, który czuwa nad tym, by na bieżąco aktualizować informacje, planować i ewaluować szkolenia. Pozostałe Departamenty zgłaszają Działowi Rozwoju Jakości zapotrzebowanie na kursy i testy weryfikujące”.

Gdybym miała za pomocą kilku słów nazwać główną korzyść z wprowadzenia HCM Deck w Idea Money, byłaby to z pewnością oszczędność czasu. Czasu, który wcześniej traciliśmy organizując szkolenia stacjonarne. Czasu, który wraz z wprowadzeniem HCM Deck płynie z korzyścią dla nas i dla naszych klientów.

Alicja Jęrzejewska