Webinary

Insighty, case studies i duża dawka inspirującej wiedzy. Podczas webinarów HCM Deck ruszysz głową, ale nie będziesz musiał(a) ruszać się z miejsca. 🎤 ☕ 

Path 2 Copy 3

24.03.2020

15:00

Darek Rak

Z roku na rok praca zdalna zyskuje na popularności. Zdarzają się jednak sytuacje, że nie jest ona wyborem pracownika czy pracodawcy, ale wymusza ją sytuacja zewnętrzna. Obecnie, w wyniku pandemii COVID-19, praca zdalna dla wielu nie jest możliwością, a koniecznością. Jak zatroszczyć się o pracownika zdalnego także w takich warunkach, jakie mamy obecnie?

26.02.2020

15:00

Darek Rak

Przez cały rok prowadziliśmy webinary, w których opowiadaliśmy o tym, jak m.in. można przeprowadzić skuteczny onboarding w dużych organizacjach, jak stworzyć środowisko w którym sami pracownicy aktywnie i efektywnie dbają o swój rozwój, a także jakie są dobre praktyki w kreowaniu organizacji uczącej się. Nadszedł czas, by pokazać Wam jak dokładnie poradzić sobie z tymi i wieloma innymi problemami za pomocą profesjonalnych narzędzi HR-owych wpisanych w HCM Deck.

22.01.2002

15:00

Darek Rak, Kamil Wójcik

Onboarding jest obecnie jednym z najbardziej gorących tematów HR-owych. Nic dziwnego! Dobrze przeprowadzony w łatwy i relatywnie tani sposób znacząco zwiększa retencję oraz podnosi efektywność nowych pracowników. Źle przeprowadzony może przynieść efekt odwrotny. Dobrze wiedzieć, jak radzić sobie z tym zagadnieniem w dużych organizacjach. Więcej

10.12.2019

15:00

Daria Kamińska,
Darek Rak

Wyobraź sobie organizację zatrudniającą 3 500 pracowników, z czego szkoleniami bezproblemowo zarządza ponad 500 managerów. Organizację, która działa w sposób sprawny, zorganizowany i transparentny, a w której to sami pracownicy decydują, jakie szkolenia zostaną przez nich zrealizowane i jaki obiorą kierunek rozwoju. Taki system szkoleniowy istnieje w Decathlon.

TBA

TBA

Darek Rak, Joanna Blejsz-Marlewska,
Rajmund Jasiński

Efektywny onboarding w organizacji, która zatrudnia ponad 10.000 pracowników, to nie lada wyzwanie. Jeśli onboarding w dużych organizacjach nie jest dopasowany do potrzeb pracowników, może skutkować złym przygotowaniem do wykonywanej roli, a nawet rezygnacją z pracy! Jak powinien wyglądać nowoczesny, skuteczny i digitalowy onboarding? Poznaj case Leroy Merlin! 

TBA

TBA

Darek Rak

Jak zbudować organizację uczącą się? Case studies i dobre praktyki

Dlaczego każda firma powinna stać się organizacją uczącą się? Jak technologia wspiera proces upowszechniania wiedzy w firmie? Poza odpowiedziami na te pytania dowiesz się też jakie są istotne elementy współczesnego L&D, jakimi kanałami organizacje dystrybuują wiedzę i jakie narzędzia cieszą się największą popularnością. Podczas webinaru zobaczysz w jaki sposób Lionbridge oraz Leroy Merlin stały się organizacjami uczącymi się. 

TBA

TBA

Darek Rak
Ania Wąsowska

Jak wybrać system HR dla 15,000 użytkowników? Historia wdrożenia
w Grupie Cyfrowy Polsat

Czym się kierować przy wyborze platformy HR dla firmy? Na co zwracać uwagę? Jak właściwie określić potrzeby, a następnie sprawnie i szybko wdrożyć system HR dla kilkunastu tysięcy użytkowników? Na te pytania odpowie Anna WąsowskaGrupy Cyfrowy Polsat, jednej z największych grup medialno-telekomunikacyjnych w naszej części Europy. Firma wykorzystuje platformę, by wspierać procesy szkoleniowe
i komunikacyjne w ramach wszystkich spółek (jest ich aż 5!).

fot.helena_majewska_bindupphoto_327

TBA

TBA

Darek Rak

E-DEC dla rozwoju pracownika. Case study marki Decathlon

Decathlon stawia na innowacyjność na każdym etapie swojej działalności. Z nowoczesnego podejścia marki korzystają również pracownicy, którzy mogą sami zarządzać własnym rozwojem, realizować ścieżki edukacyjne, czy wymieniać się wiedzą. Poznaj historię wdrożenia platformy HR w Decathlonie, dowiedz się czym jest „E-DEC” oraz jak pracownicy Decathlonu mogą sami odpowiadać za własny rozwój i pogłębiać wiedzę krok po kroku.