Webinary

Insighty, case studies i duża dawka inspirującej wiedzy. Podczas webinarów HCM Deck ruszysz głową, ale nie będziesz musiał(a) ruszać się z miejsca. 🎤 ☕ 

Path 2 Copy 3

25.11.2019

14:00

Darek Rak, Joanna Blejsz-Marlewska,
Rajmund Jasiński

Onboarding – digitalowe wejście na pokład. Case study Leroy Merlin

Efektywny onboarding w organizacji, która zatrudnia ponad 10.000 pracowników, to nie lada wyzwanie. Jeśli onboarding w dużych organizacjach nie jest dopasowany do potrzeb pracowników, może skutkować złym przygotowaniem do wykonywanej roli, a nawet rezygnacją z pracy! Jak powinien wyglądać nowoczesny, skuteczny i digitalowy onboarding? Poznaj case Leroy Merlin!

TBA

TBA

Darek Rak

Jak zbudować organizację uczącą się? Case studies i dobre praktyki

Dlaczego każda firma powinna stać się organizacją uczącą się? Jak technologia wspiera proces upowszechniania wiedzy w firmie? Poza odpowiedziami na te pytania dowiesz się też jakie są istotne elementy współczesnego L&D, jakimi kanałami organizacje dystrybuują wiedzę i jakie narzędzia cieszą się największą popularnością. Podczas webinaru zobaczysz w jaki sposób Lionbridge oraz Leroy Merlin stały się organizacjami uczącymi się. 

TBA

TBA

Darek Rak
Ania Wąsowska

Jak wybrać system HR dla 15,000 użytkowników? Historia wdrożenia
w Grupie Cyfrowy Polsat

Czym się kierować przy wyborze platformy HR dla firmy? Na co zwracać uwagę? Jak właściwie określić potrzeby, a następnie sprawnie i szybko wdrożyć system HR dla kilkunastu tysięcy użytkowników? Na te pytania odpowie Anna WąsowskaGrupy Cyfrowy Polsat, jednej z największych grup medialno-telekomunikacyjnych w naszej części Europy. Firma wykorzystuje platformę, by wspierać procesy szkoleniowe
i komunikacyjne w ramach wszystkich spółek (jest ich aż 5!).

fot.helena_majewska_bindupphoto_327

TBA

TBA

Darek Rak

E-DEC dla rozwoju pracownika. Case study marki Decathlon

Decathlon stawia na innowacyjność na każdym etapie swojej działalności. Z nowoczesnego podejścia marki korzystają również pracownicy, którzy mogą sami zarządzać własnym rozwojem, realizować ścieżki edukacyjne, czy wymieniać się wiedzą. Poznaj historię wdrożenia platformy HR w Decathlonie, dowiedz się czym jest „E-DEC” oraz jak pracownicy Decathlonu mogą sami odpowiadać za własny rozwój i pogłębiać wiedzę krok po kroku.