Administratorem danych jest HCM Deck Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie 31-271, ul. Kluczborska 17/2, hello(at)hcmdeck.com. Rozumiem, że dane przetwarzane będą w celach analitycznych i marketingowych na podstawie udzielonej zgody lub w zakresie koniecznym dla świadczenia usługi. Dane mogą być przetwarzane przez zaufanych partnerów Administratora – lista w polityce prywatności. Rozumiem, że mam prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, zgłoszenia sprzeciwu, prawo do ich przenoszenia oraz skargi do organu nadzoru - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych oraz że szczegóły dostępne są w Polityce Prywatności. 

Przechodząc dalej potwierdzasz, że zapoznałeś się z regulaminem platformy HCM Deck oraz akceptujesz jego warunki.

Wypróbuj HCM Deck

Wypełnij formularz, aby założyć bezpłatne konto testowe na 30 dni. Zaraz po wypełnieniu formularza przejdziesz do systemu. 

Zacznij zarządzać wiedzą i kompetencjami w organizacji

wygodny i intuicyjny w obsłudze

wsparcie techniczne 24/7 – na zawsze i bezpłatnie!

bezpieczne rozwiązanie w chmurze

zbudowany z modułów – płacisz tylko za to, czego potrzebujesz!

samodzielna, łatwa personalizacja

dostępna w wersji mobilnej
Double-click to edit this text

Nowoczesna platforma HR, która pomaga zarządzać wiedzą i budować kulturę organizacji uczącej się. 

W HCM Deck znajdziesz wszystkie kluczowe funkcjonalności niezbędne do rozwoju kompetencji Twojego zespołu. Zaplanuj ścieżki edukacyjne, które zawierają szkolenia stacjonarne i e-learningowe, prezentacje, pigułki wiedzy oraz testy weryfikujące wiedzę.

Zobacz opinie naszych klientów

Przejdź do demo

Wspieramy sukces 100 000 użytkowników największych i najnowocześniejszych organizacji w Polsce

„Dzięki HCM Deck oszczędziliśmy mnóstwo czasu i zasobów.”  

„HCM Deck odpowiedział na nasze potrzeby w 100 procentach.” 

„HCM Deck jest przyjazny i wygodny. Zupełnie jak nasze hotele.” ” 

Alicja Jęrzejewska

Menedżer Działu Produktów

Monika Trzaskowska

Specjalista ds. HR i Trener Wewnętrzny

Dagmara Zommer

Starszy Specjalista ds. Szkoleń i Rozwoju

Klienci HCM Deck

Przejdź do demo

Platforma e-learning (LMS)

Przeprowadzaj szkolenia bez ograniczeń miejsca i czasu. Twórz spersonalizowane ścieżki szkoleniowe dla każdego pracownika lub grupy pracowników. Mierz i monitoruj postępy. Generuj zbiorcze zestawienia i raporty, które pozwolą Ci lepiej mierzyć efekty działań szkoleniowych.

Szkolenia stacjonarne

Prowadź zapisy. Rejestruj obecność, sprawdzaj wyniki. Planuj budżet i obniżaj koszty. Stwórz przejrzysty proces zarządzania wiedzą w firmie: od zgłaszania wniosków szkoleniowych, zbierania zapisów, rejestracji online do przeprowadzania ankiet i testów poszkoleniowych.

Firmowa baza wiedzy

Stwórz scentralizowaną, różnorodną i ogólnodostępną firmową bazę wiedzy. Zbierz wszystkie materiały szkoleniowe w jednym miejscu. Udostępniaj pliki tekstowe, filmy video, podcasty, webinary, prezentacje.

Testy i ankiety

Sprawdzaj wiedzę, badaj zaangażowanie i pytaj o opinię. Przeprowadź badanie satysfakcji pracowników i zdaj test z zaangażowania pracowników. Analizuj ich wyniki na podstawie informacji takich jak stanowiska, oddziały, role w organizacji. 

Onboarding

Wspieraj swoich pracowników od pierwszych chwil w firmie - zaprojektuj dla nich program onboardingowy. Dzięki niemu wprowadzisz także nowe procedury lub ułatwisz przekwalifikowanie się specjalistów z zespołu.

Sprawdź możliwości HCM Deck