HCM Deck jest przyjazny, wygodny i gościnny.
Zupełnie jak nasze hotele.

HCM Deck jest przyjazny, wygodny i gościnny. Zupełnie jak nasze hotele.

Slider

Dagmara Zommer, Starszy Specjalista ds. Szkoleń i Rozwoju w Qubus Hotel: „W ciągu ostatnich kilku lat z powodzeniem wprowadziliśmy wiele programów pracowniczych: dofinansowania do wyprawek szkolnych, posiłków pracowniczych, prywatnej służby zdrowia, zajęć sportowych. Zdecydowaliśmy się wdrożyć system e-learningowy innej firmy. Dla pracowników, którzy na co dzień nie pracują przy biurkach, rozwiązanie okazało się jednak trudne w obsłudze, nieintuicyjne i frustrujące. Zamiast rozwijać swoje kompetencje – traciliśmy czas na wyjaśnianie, jak działa system, który miał być przecież ułatwieniem.

0

gości rocznie

0 +

pokojów

0

rok założenia

Nasi pracownicy bardzo doceniają przyjazny, kafelkowy interfejs i to, że błyskawicznie znajdują potrzebne im treści.

Dagmara Zommer

Z HCM Deck wszystko jest prostsze. Na platformie zarejestrowany jest każdy z ponad 600 pracowników – od obsługi hotelowej po Zarząd. System służy do udostępniania pracownikom szkoleń e-learningowych. Poza tym, przeprowadzamy też ankiety oceniające kursy, ankiety ewaluacyjne i testy wiedzy dla pracowników.

Największą pomocą jest jednak funkcjonalność ścieżek i programów. Teoretycznie miała służyć „tylko” do onboardingu. W praktyce stała się doskonałym narzędziem do planowania kursów i testów dla poszczególnych działów w hotelach. Nasi pracownicy bardzo doceniają przyjazny, kafelkowy interfejs i to, że dzięki wyszukiwarce błyskawicznie znajdują potrzebne im treści.

Z HCM Deck wszystko jest prostsze.

Jako administratorka systemu mogę definiować raporty, które przychodzą bezpośrednio na adres mailowy. Dzięki temu kierownicy wiedzą, jak pracownicy radzą sobie z wykonywaniem testów i kursów. Bardzo praktyczną funkcjonalnością są także dynamiczne raporty, dzięki którym można tworzyć np. zebrane w jednym oknie wszystkie parametry dotyczących danego szkolenia. Od razu widać, kto i z jakim wynikiem go zakończył.

Dlaczego wybraliśmy HCM Deck? Bo to nowoczesna i przyjazna platforma, która rozwija kompetencje naszych pracowników. Wygoda i intuicyjność systemu oraz otwartość pracowników HCM Deck zasługują na (co najmniej!) 5 gwiazdek w hotelowej skali.

Dagmara Zommer