Dzięki HCM Deck nasze know-how
jest zawsze i wszędzie dostępne dla Pracowników.

Dzięki HCM Deck nasze know-how
jest zawsze i wszędzie dostępne dla Pracowników.

Slider

Bobby Burger to pierwsza polska sieć burgerowni. Historia marki zaczęła się w 2012 roku, kiedy Bogumił i Krzysztof, dwóch znajomych zafascynowanych warszawską kulturą miejską, postanowiło stworzyć coś zupełnie nowego – food trucka z burgerami stanowiącymi alternatywę dla znanych fast foodów. Dzięki odniesionemu sukcesowi, w marcu 2013 roku powstał pierwszy lokal w Warszawie, a niedługo potem rozwinięto atrakcyjny system franczyzowy. Dziś sieć tworzą 34 lokale w 13 miastach w Polsce, a firma zatrudnia ponad 200 Pracowników. 

0

lokali

0 +

miast

0

Pracowników 

szkolenia stacjoarne

Zastanawialiśmy się, jak ułatwić dostęp do wiedzy dla każdego z 200 Pracowników z kilkunastu miast. HCM Deck okazał się narzędziem, który odpowiedział na nasze potrzeby w 100 procentach.

Monika Trzaskowska

Monika Trzaskowska: „Bobby Burger korzysta z dwóch modułów HCM Deck: bazy wiedzy oraz e-learning. Chcieliśmy, by nasi Pracownicy od pierwszych dni pracy mieli dostęp do niezbędnych informacji o firmie, przyjętych standardach i procedurach. Sama baza została zaprojektowana w przejrzysty i logiczny sposób. Dużym ułatwieniem jest dla nas choćby podział wiedzy według odpowiedzialności Pracowników. Z platformy korzystamy też my – widzimy, które treści cieszą się największym zainteresowaniem. To pozwala nam jeszcze lepiej rozumieć pracowników i dostosowywać treści do ich potrzeb.

Baza wiedzy to fundament funkcjonowania naszych lokali.

Naszym celem jest dalszy rozwój –  otwieranie kolejnych lokali, przy jednoczesnym zachowaniu wypracowanych standardów jakości i obsługi Klienta. Jednak kiedy Twoja firma zaczyna się rozwijać w szybkim tempie, łatwo zatracić to, co było jej wyróżnikiem na samym początku – wysoką jakość. Jak sprawić, by dostęp do wiedzy był łatwy dla każdego z 200 Pracowników rozsianych w kilkunastu miastach? HCM Deck okazał się narzędziem, który odpowiedział na nasze potrzeby w 100 procentach.

Moduł e-learning w dobry sposób dopełnia bazę wiedzy. Dzięki HCM Deck Pracownicy mają dostęp do szkoleń z każdego miejsca, w którym się znajdują. Ścieżki szkoleniowe są uzupełnieniem i podsumowaniem szkoleń tradycyjnych. Dzięki temu rozwiązaniu możemy weryfikować poziom przeszkolenia Załogi we wszystkich naszych lokalach. Wiedza na platformie e-learningowej jest dostarczana w atrakcyjnej formie – także poprzez video i testy.

W najbliższym czasie planujemy uruchomić szkolenia onboardingowe. Chcemy, aby nasi Pracownicy budowali pozytywne relacje już od pierwszych dni w firmie, nie tylko na poziomie pracodawca – pracownik, ale także między sobą”. 

Last but not least – HCM Deck przedstawił ofertę idealnie skrojoną na potrzeby naszej firmy. Korzystamy dokładnie z tych modułów, które są nam niezbędne i nie płacimy za pozostałe. Doceniamy też intuicyjność i przyjazność interfejsu oraz duże wsparcie szkoleniowe, które otrzymujemy każdego dnia.

Bartłomiej Białobrzeski | Specjalista ds. marketingu, Bobby Burger