Dzięki HCM Deck szkolenie naszych pracowników jest dużo prostsze. Użytkownicy i menadżerowie doceniają intuicyjność i nowoczesną formę systemu. 

Katarzyna Wagrowska
Senior Business Applications Specialist, HRIS Team

Bezpłatne demo
na 30 dni

Wypełnij formularz, by założyć bezpłatne 30-dniowe konto testowe HCM Deck. Zaraz po wypełnieniu formularza przejdziesz do systemu.

Zyskaj czas na prawdziwy rozwój: dla siebie i Twojego zespołu. Wypełnij formularz, by założyć 30-dniowe konto testowe HCM Deck.

Przechodząc dalej potwierdzasz, że zapoznałeś się z regulaminem platformy HCM Deck oraz akceptujesz jego warunki.

Służbowy adres e-mail *

Numer telefonu *

Wielkość firmy*

Administratorem danych jest HCM Deck Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie 31-271, ul. Kluczborska 17/2, hello(at)hcmdeck.com. Rozumiem, że dane przetwarzane będą w celach analitycznych i marketingowych na podstawie udzielonej zgody lub w zakresie koniecznym dla świadczenia usługi. Dane mogą być przetwarzane przez zaufanych partnerów Administratora – lista w polityce prywatności. Rozumiem, że mam prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, zgłoszenia sprzeciwu, prawo do ich przenoszenia oraz skargi do organu nadzoru - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych oraz że szczegóły dostępne są w Polityce Prywatności.