Cennik

Cennik

Wybierz moduły oraz liczbę użytkowników i sprawdź cenę
HCM Deck dla Twojej organizacji. 

Cennik aktualnie dostępny jest tylko w wersji na komputery i tablety.

Path 2 Copy 3

Krok 1.
Wybierz liczbę pracowników w Twojej organizacji

0           50                    200                                                      500                                                                                       1000+

Path 2 Copy 3

Poznaj pełną ofertę

Path 2 Copy 3

Najczęściej zadawane pytania

Najczęściej Zadawane Pytania

Tak! Możesz zapisać się na demo  lub umówić się na 30-minutową prezentację online, której treść dopasujemy do potrzeb Twojej organizacji lub branży.

Jasne! Pamiętaj jednak, że moduły uzupełniają się nawzajem. Niektóre (jak. np. Ocena Pracownicza i Profile Stanowiskowe) najefektywniej działają w duecie. Odezwij się do nas, a pokażemy Ci, jak to działa w praktyce.

Ceny z cennika dotyczą jednego miesiąca. Ze względu na proces wdrożenia (opisany tutaj), umowę podpisujemy na rok.

Tak. Wystarczy, że zgłosisz nam taką potrzebę. Wysokość abonamentu wzrasta proporcjonalnie do liczby dodanych użytkowników i modułów.

Pewnie! Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, które moduły są najlepiej się uzupełniają.

Do ceny platformy należy doliczyć jednorazową opłatę wdrożeniową w wysokości 4500 PLN (Customer Success Onboarding). Dodatkowe, nieobowiązkowe koszty uruchomienia platformy (np. szkolenia dla administratorów) są związane z konkretnymi potrzebami Klienta.

Odezwij się do nas, aby poznać szczegóły.

Customer Success Onboarding to program wdrożeniowy HCM Deck. W jego skład wchodzą:

  • dedykowana opieka Customer Success Managera na etapie wdrożenia i bezpośrednio po wdrożeniu (1. miesiąc),
  • 10 h konsultacji ze specjalistami HCM Deck,
  • pierwszy import użytkowników lub konfiguracja automatycznego importu SFTP,
  • dostosowanie graficzne,
  • implementacja standardowych ról i uprawnień.

Tak, prowadzimy program poleceń. Skontaktuj się z nami, by poznać jego szczegóły.

Tak. W trakcie umowy możesz bezpłatnie skorzystać z Help Center lub skontaktować się z konsultantem (mailowo i telefonicznie).

Poza tym, udostępniamy e-booki i poradniki, prowadzimy webinary,  blog, a kilka razy w roku organizujemy Best Practices Day, podczas którego prezentujemy najciekawsze przykłady użycia HCM Deck wśród Klientów.

Wdrożenie trwa zazwyczaj od 3 do 6 tygodni. Proces wdrożenia krok po kroku opisaliśmy tutaj.

Przygotujemy dla Ciebie zestaw argumentów i materiałów, które ułatwią Ci rozmowy z Zarządem. Pokażemy, w jaki sposób HCM Deck pomoże rozwiązać konkretne problemy Twojej organizacji. Możemy także przygotować dla Ciebie i Zarządu Twojej organizacji indywidualną prezentację lub umówić Cię na rozmowę referencyjną z administratorem platformy z Twojej branży.

Pomagamy na każdym etapie wdrożenia produktu. Podczas Customer Success Onboarding przeprowadzamy szkolenia i konsultacje dla administratorów, pomagamy w skonfigurowaniu platformy, imporcie użytkowników oraz implementacji standardowych ról i uprawnień. Nad procesem czuwa Customer Success Manager i konsultanci z Support Center, które jest dostępne bezpłatnie przez cały czas umowy.

Współpracujemy także z działami IT i prawnymi Klientów.

HCM Deck spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa. Platforma jest utrzymywana w kilku niezależnych centrach hostingowych z odpowiednimi procedurami utrzymania systemów na wypadek wystąpienia awarii. Dla systemu i danych klienta tworzone są regularne backupy. Uptime na poziomie 99,5% jest standardem naszej umowy. System przechodzi regularne testy penetracyjne, a ich wyniki są udostępniane klientom.

W pełni wspieramy RODO, a polityka bezpieczeństwa danych osobowych jest ważnym elementem naszego SLA (Service Level Agreement).

HCM Deck jest platformą, z której korzystać mogą wszystkie organizacje  niezależnie od tego, czy w swoich szeregach mają kilkunastu czy kilkanaście tysięcy pracowników. Z naszego doświadczenia wiemy jednak, że HCM Deck najlepiej sprawdza się w organizacjach powyżej 50 pracowników.

Po zakończeniu umowy dane pracowników kasujemy z naszych serwerów. Możemy także wyeksportować je do pliku cvs (wykorzystywanym przez inne systemy / platformy HCM.

Tak. Możemy umówić dla Ciebie spotkanie z wybranym Klientem. Ich listę znajdziesz tutaj.

Napisz do nas maila (hello@hcmdeck.com) zadzwoń (+48 661 663 377), odezwij się na Facebooku lub LinkedIn, zagadaj na czacie lub pogadaj z nami na wydarzeniach, w którym bierzemy udział. Będzie nam miło. 🙂 Szczegółowe informacje kontaktowe znajdziesz na tej stronie.