Testy i ankiety

Przyjazny w użyciu kreator testów i ankiet o rozbudowanych możliwościach.

Sprawdź i zapytaj

Testy i ankiety są jednym z podstawowych narzędzi zbierania informacji zwrotnej od pracowników.

HCM Deck usprawnia proces zbierania informacji zwrotnej dając do dyspozycji rozbudowane, ale proste w obsłudze narzędzie. Funkcjonalność testy i ankiety zapewnia możliwość tworzenia zarówno prostych, jak i zaawansowanych testów i quizów, które można wykorzystać do nauki w formie zabawy, weryfikacji wiedzy, oceny kompetencji czy oceny przyrostu wiedzy jako pre- i post- testy.

Jak  HCM Deck pomoże Ci budować lepszy zespół:

  • Zweryfikujesz poziom wiedzy pracowników – w postaci samodzielnego testu lub zmierzysz przyrost wiedzy budując pre oraz post testy.

  • Zbierzesz wartościową informację zwrotną od pracowników poprzez ankiety (jawne lub anonimowe).

  • Zaoszczędzisz czas, testy i ankiety generują raporty w przyjazny, atrakcyjny i czytelny sposób ułatwiający wyciąganie kluczowych wniosków.

Funkcjonalności, które klienci doceniają najbardziej

22

Wiele typów pytań

Testy mogą zawierać pytania typu:
jednokrotny wybór,
wielokrotny wybór,
prawda czy fałsz,
tworzenie zdań,
łączenie stwierdzeń,
uzupełnianie zdań,
pytania otwarte,
pytania opisowe ze słowami kluczowymi.

Duże możliwości
konfiguracji

Testy można konfigurować na wiele sposobów. Pytania mogą mieć różne kategorie, rożne wagi, losowane odpowiedzi, losowane pytania z kategorii, personalizowane powiadomienia i teksty, progi zaliczeń, różne typy podsumowań po ukończeniu testu, możliwość poglądu prawidłowych odpowiedzi i wiele innych.
23
25

Przyjazne ankietY

System umożliwia szybkie tworzenie zarówno prostych, jak i zaawansowanych ankiet. Ankiety mogą zawierać wiele ścieżek realizacji w zależności od udzielonych odpowiedzi przez respondenta. Respondentami mogą być użytkownicy systemu oraz dowolni zewnętrzni adresaci. Ankiety mogą być również anonimowe.

WSPIERAMY ROZWÓJ PONAD 44.000 PRACOWNIKÓW

Od małych firm po duże korporacje

Firmy wykorzystują HCM Deck do budowania swojej największej wartości, wyjątkowego zespołu zmotywowanych, zaangażowanych i kompetentnych osób, wspierających swoja codzienną pracą rozwój firmy.

Zobacz jak HCM Deck może

rozwinąć Twój zespół!