Baza wiedzy

Bezpieczna, centralna baza wiedzy w organizacji pozwalająca na łatwe dzielenie się informacjami, zapewniająca skrócony czas ich wyszukiwania.

Wymiana i utrwalenie wiedzy

Baza Wiedzy jest rozwiązaniem pozwalającym gromadzić i wyszukiwać informacje. Oparta jest o strukturę stref, artykułów i kategorii.

Strefy i kategorie służą do organizacji struktury w bazie wiedzy, artykuły posiadają konkretne treści razem z informacjami nt. powiązań w bazie wiedzy. W ramach funkcjonalności do artykułów wiedzy można dodawać teksty, grafiki, filmy oraz likować do innych stron Wiki oraz do zewnętrznych stron WWW.

 

Dodawanie treści realizowane jest za pomocą dedykowanego edytora. Artykuły posiadają możliwości tagowania, wersjonowania (historia zmian z wersjami), komentowania i oceniania. Artykuły mogą być również powiązane z obiektami systemu takimi jak szkolenia i kursy e-learning.

  • Pracownicy otrzymają prosty i szybki dostęp do najważniejszych dla organizacji informacji, zaoszczędzą swój czas potrzebny na ich wyszukiwanie.

  • Dzięki funkcji komentarzy i ocen pracownicy będą mogli dzielić się swoimi pomysłami i dawać informacje zwrotną do publikowanych w bazie treści.

  • Będziesz wiedział(a) co jest ważne dla pracowników, sekcja statystyki pozwala na analizę aktywności wskazuje m.in. jakie treści, kategorie czy autorzy są najpopularniejsi.

Baza wiedzy -funkcjonalności, które klienci doceniają najbardziej

baza_1

Szybki i łatwy dostęp do najważniejszych treści

Na stronie głównej Bazy Wiedzy istnieje możliwość zaprezentowania głównych artykułów w jednej z dwóch sekcji: “Polecane” i “Czy wiesz, że?”. Wyszukiwanie artykułów może odbywać się bezpośrednio z użyciem wyszukiwarki lub korzystając z chmury tagów. Ranking: “Top 5” prezentuje najpopularniejsze artykuły Wiki.

Więcej niż sama informacja

Strona konkretnego artykułu, to nie tylko sama jego treść, ale także komentarze użytkowników oraz ocena użytkowników.
baza_2
baza_3

Wartościowy feedback

Sekcja Statystyki pozwala na analizę aktywności użytkowników w Bazie Wiedzy. Dostępne tutaj informacje to m.in. rankingi najpopularniejszych kategorii, artykułów, najaktywniejsi autorzy itp.

Współpraca nad materiałami

Baza wiedzy oferuje narzędzia do łatwego tworzenia treści z grafikami, filmami czy dźwiękiem. Każda informacja w bazie wiedzy posiada pełną historię zmian. W zależności od zdefiniowanego systemu uprawnień pracownicy mogą tworzyć i wspólnie edytować treści.
baza_4

 

WSPIERAMY ROZWÓJ PONAD 44.000 PRACOWNIKÓW

Od małych firm po duże korporacje

Firmy wykorzystują HCM Deck do budowania swojej największej wartości, wyjątkowego zespołu zmotywowanych, zaangażowanych i kompetentnych osób, wspierających swoja codzienną pracą rozwój firmy.

Zobacz jak HCM Deck może

rozwinąć Twój zespół!